fbpx

Witaj Graficzny Samouczku!

Przekonaj się, że nauka grafiki wcale nie musi być trudna. Zapraszam Cię do mojego graficznie zakręconego świata! 

Jeśli uważasz, że projektowanie grafik to trudna umiejętność i nie jest dla Ciebie, bo pomimo tego, że się starasz, ciągle popełniasz błędy to musisz wiedzieć, że JA TEŻ TEGO DOŚWIADCZYŁAM. Moje początki z grafiką i projektowaniem wcale nie były łatwe. Znam większość problemów, z jakimi borykają się początkujący graficy i wiem jak je rozwiązać, jak skutecznie uczyć się projektowania graficznego i obsługi programów graficznych.

Myślisz, że inni graficy na początku swojej kariery zawodowej nie popełniali błędów albo urodzili się z umiejętnością obsługiwania programów graficznych? Myślisz, że każdy z nich od razu jak tylko rozpoczął naukę grafiki, wiedział czym jest skalowanie i potrafił prawidłowo dobierać kolory? Z pewnością tak nie było! Nic nie przychodzi od razu. Wszystko wymaga wysiłku, podjęcia pierwszego kroku i ćwiczenia umiejętności!

Kilka lat temu z zachwytem oglądałam projekty graficzne publikowane w magazynie „Photoshop Praktyczny”. Obrałam sobie za cel naukę obsługi Photoshopa. Na początku nie było łatwo ale nie poddałam się i stale ćwiczyłam umiejętności. 

Dziś nie wyobrażam sobie mojej pracy bez tego programu! Nic nie stoi na przeszkodzie byś Ty również się ich nauczył/a. Wystarczy, że zrobisz pierwszy krok. Z przyjemnością Ci w tym pomogę.

Tylko nauka na własnych błędach pozwala iść do przodu i zauważać postępy. Jeśli masz lęk, że się nie uda, to naturalne uczucie, świadczące o tym, że Ci zależy na celu, który sobie postawiłeś/aś. Błedy są potrzebne po to abyś wiedział/ała, co masz poprawić. Sukces odniesiesz wtedy, gdy pokonasz lęk przed popełnianiem błędów i zaczniesz wyciągać z nich wnioski. 

 

Jeśli masz wrażenie, że nic Ci nie wychodzi – nie poddawaj się. Stale podejmuj działanie, aż się uda. „Ćwiczenie czyni mistrza”.  Każdy z nas kiedyś był na początku drogi. Jednak aby iść dalej musisz ćwiczyć i nie poddawać się!

Jeśli chcesz, możesz nauczyć się projektować!
Jeśli chcesz nauczyć się projektować nie potrzebujesz niczego więcej, jak: chęci, wytrwałości i motywacji!

Skoro ja potrafiłam się tego nauczyć to Ty również tego dokonasz!

Chcesz projektować inspirujące grafiki przyciągające tysiące odbiorców? Chcesz poznać podstawy projektowania graficznego i podstawy praktycznej obsługi najpopularniejszych programów graficznych? 

Ucz się grafiki razem ze mną. 

Dołącz do newslettera aby być na bieżąco i otrzymywać informacje o prowadzonych przeze mnie warsztatach online z obsługi programów graficznych.

Copyright 2017-2018 Graficzny Samouczek |
Multimedialna Akademia 
Grafiki Komputerowej Online
© All rights reserved  | Polityka prywatności

Strona stworzona z pasją przez Kingę Mzyk